Стаж в отдел “Фирмено кредитиране” към Postbank

Банката предлага стаж в свой отдел с напълно подходящи условия за студенти от специалности “Финанси и счетоводство” и други подобни. Стажът дава възможност за добиване на знания в сферата на фирменото кредитиране, банкови дело, работа с клиенти и т.н.

Основни задължения:

  • Участие в процесите по търсене, проучване и анализ на потенциални клиенти с подкрепата на колега експерт БМБ
  • Съвместно с колега от БМБ присъствие при провеждането на срещи с текущи и потенциални клиенти
  • Подпомане въвеждането, обработката и защита на кредитни предложения
  • Работа в сътрудничество с колега БМБ при изпълнение на ежедневните работни задължения
  • Оказване на техническо съдействие на колегите по отношение на документооборота между клиенти, клон и Централно Управление
  • Запознаване и научаване повече  за продуктите и услугите, предлагани в Сегмент БМБ
  • Спазване вътрешните правила, процедури и нормативни изисквания във вида, предоставени му от управител на Клона

Изисквания към кандидатите:

Амбициозност, динамичност, умения за работа в екип, желание за работа в динамична среда на водеща банкова институция, комуникативност, отвореност към нови предизвикателства, ценител на професионализма и колегиалната подкрепа.

Краен срок: възможно най-скоро.

Източник: Postbank.bg

За още информация: прочети тук.

Similar Posts