Стаж за програмисти към TelebidPro

TelebidPro предлага стаж за програмисти с възможност за придобиване на знания и умения в технологиите: Python, JavaScript, Node.js, PostgreSQL, Redis, Perl, HTML5, Linux, AWS.

При желание възможност за развитие като Full Stack Developer, ние предлагаме възможности за тренинг.

Платен стаж и работа с гъвкаво работно време – 4, 6 или 8 часа, като за студенти това е изцяло съобразено и с програмата в университета.

Основни задължения:

  • Инициативност
  • Работа в екип
  • Работа с технологиите: Python, JavaScript, Node.js, PostgreSQL, Redis, Perl, HTML5, Linux, AWS
  • Използване свободно на английски език в процеса на работа

Изисквания към кандидатите:

От първа до четвърта година в университета (в София), за предпочитане да следваш в областта на Компютърните науки или близки специалности. Познаване на основните принципи в програмирането. Английски език (на работно ниво). Желание за учене и развитие.

Краен срок: възможно най-скоро.

Източник: TelebidPro

Повече информация: Прочети тук.

Similar Posts